אודות השיטה

 

המיזם:

אחוז הזוגות העומדים בפני גירושים עולה בהתמדה בכל רחבי העולם ועימו, הסיפורים הכואבים המגוללים סאגות עצובות של מלחמות עקובות מדם בין בני זוג, ילדים הנקרעים בין הוריהם ורגעי שבירה בתהליך, שיש המעידים שרק המוות קשה ממנו. המשבר מתחיל בדרך כלל עוד הרבה לפני ההחלטה להיפרד ומצריך תמיכה נרחבת כדי לעכל את התובנה, שבעוד רגע, המשפחה הגרעינית תתפרק.

גם ברגע שאחרי קבלת הגט, כשנדמה שהמשבר חלף והמלחמות תמו, מסתבר שבפני הגרושים הטריים עומדים כעת אתגרים חדשים המצריכים מהם לחשב מסלול מחדש: להחליט החלטות לבד, למלא את החלל, לעמוד שוב על הרגליים, לחיות אחרת כלכלית, לטפל בילדים, בהורים מבוגרים, במשפחה, בחברים ובעצמם.

אתם לא לבד​

זו הסיסמא שלנו!! בפרק זמן מוגדר של עד 6 חודשים, על פני 30 מפגשים ובעלות ידועה מראש של כ- 30 אלף ₪ נלווה אתכם להסכם שיתאים לכם, ויאפשר לכם לצאת לדרך חדשה במרחב משפחתי מוסכם

אתם לא לבד

 

בשנים האחרונות החלו הזוגות עצמם להבין כי המלחמות בתהליך גירושים, אינן מועילות לאיש וגם עורכי הדין ובתי המשפט הגיעו למסקנה המבורכת, כי הקרבות יוצרים נזקים כבדים, רגשיים וכספיים למשפחות, למערכות הבריאות ואף למדינה עצמה. הגישה החלה להשתנות ומאולמות בתי המשפט עצמם, הופנו המתגרשים שבדרך, להליכי גישור אשר יפשרו בין הזוגות ואולי אף ימנעו את הצורך בהגעה לערכאות משפטיות.

 

מדובר בראשיתם של שינויים מבורכים, המעניקים מענה חלקי לצד המשפטי. ומה עם הפן הרגשי? הנפשי? מי מגיש לזוגות סיוע מלווה ברגעים הקשים הללו? כאן, אנו נכנסים לתמונה. בדיוק למטרה זו, הקמנו את Get&start over, סטארט אפ חברתי-קהילתי-סוציולוגי ראשון מסוגו, אשר נועד לספק מענה כולל לזוגות וליחידים, לאורך כל המסע אותו הם עומדים לעבור: לפני התהליך, במהלכו ולאחריו.

  

השיטה:

Get & start over, המיזם הקהילתי שהקמנו, נהגה ונבנה על ידי מומחים ויועצים מתחומים שונים - פסיכולוגיה, טיפול משפחתי, טיפול זוגי, גישור, עריכת דין וכלכלה, שיחד, יוצרים "מטרייה" רחבה, שמטרתה לסייע לכל מי שמצוי בתהליך פרידה, בכל שלב שהוא, לשוב ולעמוד על הרגליים. להבין, שאפשר גם אחרת.

 

ב- Get & start over, מתחילים מהסוף. המומחים שלנו יבנו אתכם את מפת הדרכים הנכונה לכם, בעזרתה תוכלו לראות היכן תהיו בעוד שנה, שנתיים ויותר. השיטה שלנו מבוססת על מציאת נקודות ממשק משותפות ביניכם, שבאמצעותן ניתן לבנות שיח מכבד וחיובי, שיביא להסכמות ותוצאות.

 

אצלנו, אתם נמצאים במרכז. בחבילה אחת, ננגיש לכם את טובי המומחים שלנו, נבנה סביבכם את המעטפת הנכונה והמתאימה לכם. זו שתענה על הצרכים הייחודיים שלכם, מתוך מטרה לעבור את המסע באופן הוגן, מכבד ומשתף ולצאת ממנו לדרך חדשה, כשאתם מאוששים ושלמים.

 

המלווה. לכל יחיד/זוג, מוצמד מלווה, שתפקידו לשמש אוזן קשבת, חבר אובייקטיבי אשר "יהיה שם" לאורך כל התהליך, הן במפגשים פרונטאליים והן בשיחות טלפון, על מנת ללוות וליצור מרחב תקשורתי מוסכם ומכבד, עד לסיום התהליך.

 

 

התהליך:

תדירות המפגשים ושילוב היועצים בתהליך, ייקבעו במשותף עם בני הזוג ובהתאם לצרכים, לדינמיקה ולהסכמות שביניהם. העבודה, תיבנה כ"חבילות" אישיות לכל משפחה.

  

  • פגישת הייעוץ: היכרות ראשונית, ביצוע אבחון והסבר על השיטה. ללא תשלום.
  • הצגת התכנית המותאמת אישית: פגישה נוספת, במהלכה נשקף את שהועלה בפגישת ההיכרות, נסביר על החבילה שתתאים לבני הזוג (או ליחיד), נתאם ציפיות להמשך העבודה המשותפת ונחתום על חוזה.

 

  

האם אתם מתאימים לתהליך?

במידה ואתם מבינים שגם פרידה דורשת שניים, ערוכים לתהליך אינטנסיבי וממוקד ומוכנים לעבודה קשה הכוללת עמידה בלוחות זמנים מוגדרים מראש, מבקשים ליצור מרחב משפחתי מכבד ומוכנים לוותר על האגו על מנת להיפרד נכון ולהישאר בחיים.

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות ללא עלות.

החבילות:

 גם בירידה במדרגות הרבנות, לא תם המסע ואתגרים רבים עומדים בפני כל אחד מהצדדים: התמודדות עם הילדים , מגורים, קריירה, כלכלה, בדידות רגשית ויציאה לדרך חדשה.

אתם לא לבד

אם הנכם בעיצומו של התהליך, מלווים בעורכי דין או מגשרים אנו נהיה פה לצידכם עם יד מכוונת וקשת של מומחים שיתנו מענה לאתגרים היום יומיים שאיתם אתם מתמודדים.

אתם לא לבד

בין אם פניתם אלינו בתחילתו של התהליך או אם הנכם בסופו, גם ברגעים האלו, נלווה אתכם עם אותו צוות מוכר ומחבק, עד שתעמדו על הרגליים ותצאו לדרך חדשה.

 יוצאים לדרך חדשה – 10-6-10

ביחד אבל לחוד – 10-6-10 

בהסכמה - 6, 30, 30 

שלח/י

שם:

שדה חובה!!

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה!

טלפון:

שדה חובה!!​

אימייל:

שדה חובה!!​

הודעה:

שדה חובה!!​

צרו איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות

ללא עלות

כל הזכויות שמורות | ‭ ‬ורד‭ ‬אהרן‭ ‬054-6955502‭ ‬|  ‬אורית‭ ‬מי‭-‬דן ‭ ‬050-6407768​