אודות השיטה

 

אחוז הזוגות העומדים בפני גירושים עולה בהתמדה בכל רחבי העולם.

המרכז הישראלי לגירושין הוקם בשיתוף מומחים עם ניסיון של שנים, על מנת לתת מענה לזוגות שמבינים שהדרך הנכונה להיפרד היא בהסכמה. 

התהליך מובנה וידוע מראש, נבנה בהתאמה אישית לכל זוג, ובהנחיית "גישור בשניים" ומלווה בעורכי דין, מגשרים ומומחים שונים עד לחתימת ההסכם ויישומו.

 

אתם לא לבד​

בשנים האחרונות החלו הזוגות עצמם להבין כי המלחמות בתהליך גירושים, אינן מועילות לאיש וגם עורכי הדין ובתי המשפט הגיעו למסקנה ולכן  הגישה השתנתה ומאולמות בתי המשפט עצמם, מופנים המתגרשים שבדרך, להליכי גישור אשר ימנעו את הצורך בהגעה לערכאות משפטיות.

 

מדובר בראשיתם של שינויים מבורכים, המעניקים מענה חלקי לצד המשפטי. ומה עם הפן הרגשי? הנפשי? מי מגיש לזוגות סיוע מלווה ברגעים הקשים הללו? כאן, אנו נכנסים לתמונה. בדיוק למטרה זו, הקמנו את המרכז הראשון מסוגו, אשר נועד לספק מענה כולל לזוגות וליחידים, לאורך כל המסע אותו הם עומדים לעבור: לפני התהליך, במהלכו ולאחריו.

  

השיטה:

המרכז נבנה ומופעל על ידי מומחים ויועצים מתחומים שונים - פסיכולוגיה, טיפול משפחתי, טיפול זוגי, גישור, עריכת דין וכלכלה, שיחד, יוצרים "מטרייה" רחבה, שמטרתה לסייע לכל מי שמצוי בתהליך פרידה, בכל שלב שהוא, למצוא הסכמות ללא מלחמות ולהבין, שאפשר גם אחרת.

 

המומחים שלנו יבנו אתכם את מפת הדרכים הנכונה לכם, בעזרתה תוכלו לראות היכן תהיו בעוד שנה, שנתיים ויותר. השיטה שלנו מבוססת על מציאת נקודות ממשק משותפות ביניכם, שבאמצעותן ניתן לבנות שיח מכבד וחיובי, שיביא להסכמות ותוצאות.

 

אצלנו, אתם נמצאים במרכז. ננגיש לכם את טובי המומחים שלנו, נבנה סביבכם את המעטפת הנכונה והמתאימה לכם. זו שתענה על הצרכים הייחודיים שלכם, מתוך מטרה לעבור את המסע באופן הוגן, מכבד ומשתף ולצאת ממנו לדרך חדשה, כשאתם מאוששים ושלמים.

  

התהליך:

תדירות המפגשים ושילוב היועצים בתהליך, ייקבעו במשותף עם בני הזוג ובהתאם לצרכים, לדינמיקה ולהסכמות שביניהם, במסלול אישי לכל משפחה.

פגישת הייעוץ: היכרות ראשונית, ביצוע אבחון והסבר על השיטה. ללא תשלום.

הצגת התכנית המותאמת אישית: פגישה נוספת, במהלכה נשקף את שהועלה בפגישת ההיכרות, נסביר על המסלול שיתאים לבני הזוג (או ליחיד), נתאם ציפיות להמשך העבודה המשותפת ונחתום על חוזה.

בסיום התהליך, נציע ליווי ליישום ההסכם

   

האם אתם מתאימים לתהליך?

במידה ואתם מבינים שגם פרידה דורשת שניים, ערוכים לתהליך אינטנסיבי וממוקד ומוכנים ללוחות זמנים מוגדרים מראש, מבקשים ליצור מרחב משפחתי מכבד ומוכנים לוותר על האגו על מנת להיפרד נכון ולהישאר בחיים.

צרו קשר עוד היום לקביעת פגישת היכרות ללא עלות.

 

המרכז הישראלי לגירושין מציע מסלולים שונים שמטרתם להגיע להסכם הוגן בדרך הקצרה ובהסכמה.

צרו איתנו קשר לקביעת פגישת היכרות

ללא עלות

שלח/י

שם:

שדה חובה!!

תודה רבה!

הטופס נשלח בהצלחה!

טלפון:

שדה חובה!!​

אימייל:

שדה חובה!!​

הודעה:

שדה חובה!!​

כל הזכויות שמורות | ‭ ‬ורד‭ ‬אהרן‭ ‬054-6955502‭ ‬|  ‬אורית‭ ‬מי‭-‬דן ‭ ‬050-6407768​